Kannettava Bluetooth-kaiutin Xiaomi Sound Pocket, 5W, vedenpitävä, musta QBH4269GL
ID: 331921
PN: QBH4269GL
EAN: 6941948702349
Sisältää verot. Toimituskulut lasketaan kassalla.
24 kuukautta
Varasto vähissä
Aikataulun mukainen toimitus taattu
Saat tilauksesi ajallaan tehokkaiden ja luotettavien toimituspalvelujemme avulla.
Asiakaspalveluasiantuntijatiimi
Tuotetiedusteluista aina jälkimyynnin tukeen, asiantuntijatiimimme on täällä auttamassa sinua.
Palauta tuote
Jos et ole täysin tyytyväinen ostokseesi, ota yhteyttä asiakaspalvelutiimiimme. Näytä lisää
Näytä kaikki tiedot
Esittely
Tuotteen väri Musta
Tuotevalikoima Sound Pocket
Tuotetyyppi Bluetooth-kaiutin
Myyntipaketti
Pakkaus Rakkula
Sisältö Kaiutin / USB-kaapeli - USB-C
Tuotteen kunto Uusi
Xiaomi Sound Pocket kannettava Bluetooth-kaiutin - musta
Poikkeuksellisen kompakti
Helpompi kuljettaa
IP67 pölyn- ja vedenkestävä
Pysäyttämätön kaikissa sääolosuhteissa
olipa kyse sitten rannasta tai uima-altaasta.
Rohkea väriyhdistelmä
Tyylikäs ja yksilöllinen
Hienostunutta mustaa sävyä täydentää elinvoimainen oranssi hihna
luoden rohkean ja erottuvan väriyhdistelmän, joka huokuu persoonallisuutta.
Nerokas äänikammion muotoilu
Poikkeuksellinen äänenlaatu
Runsaan verkkomuotoilun ansiosta kaiutin tuottaa selkeämmän ja tasapainoisemman äänen.
Sisäänrakennetun subwooferin ansiosta se tuottaa syviä, täyteläisiä bassosävyjä.
Erittäin pitkä 10 tunnin akunkesto
Keskeytymätön kuuntelunautinto
Enemmän virtaa tarkoittaa pidempää viihdettä.
Parannettu Bluetooth-tekniikka
Nopeampi ja vakaampi yhteys
TWS-stereokombo
Ylivoimaisen upea äänenlaatu
Handsfree-puhelut
Vapauta kätesi
Ominaisuudet:
- Tuotteen mitat: 90,8 x 74,4 x 42,6 mm.
- Nettopaino: Noin 200 g
- Nimellinen lähtöteho: 5W
- Taajuusalue: 100Hz - 20KHz
- Signaali-kohinasuhde: >/= 70dB
- Akku: Litium-ioni, 3,7V, 1000mAh.
- Akun lataus: 5V 1A, 3 tuntia
- Bluetooth-versio: 5.4
- Lähetysetäisyys: 25m
- Autonomia: Noin 10 tuntia (40 %:n äänenvoimakkuudella).
- Vesitiivis: IP67
- Stereopariliitäntä (TWS): Kyllä
- Mikrofoni: Kyllä
Package contents:
- 1 x Xiaomi Sound Pocket Bluetooth kannettava kaiutin.
- 1 x Latauskaapeli
- 1 x Käyttöohje
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%