Forever verkkolaturi TC-07-30AC, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, valkoinen
ID: 327830
EAN: 5900495139351
Sisältää verot. Toimituskulut lasketaan kassalla.
24 kuukautta
Varasto vähissä
Aikataulun mukainen toimitus taattu
Saat tilauksesi ajallaan tehokkaiden ja luotettavien toimituspalvelujemme avulla.
Asiakaspalveluasiantuntijatiimi
Tuotetiedusteluista aina jälkimyynnin tukeen, asiantuntijatiimimme on täällä auttamassa sinua.
Palauta tuote
Jos et ole täysin tyytyväinen ostokseesi, ota yhteyttä asiakaspalvelutiimiimme. Näytä lisää
Näytä kaikki tiedot
Esittely
Sisäänvedettävä kaapeli Ei
Tuotevalikoima TC-07-30AC
Lähtö USB-A (5V / 3A / 9V / 2A / 12V / 1.5A) / USB-C (5V / 3A / 9V / 2.2A / 12V / 1.5A)
Pikalataus Kyllä
Laturin lähtöportti 1 x USB-A / 1 x USB-C
Latausteho 30W
Latausteknologia Power Delivery / Quick Charge
Laturityyppi Verkkolaturi
Myyntipaketti
Pakkaus Rakkula
Sisältö Verkkolaturi
Tuotteen kunto Uusi
Forever verkkolaturi TC-07-30AC - Valkoinen
Se on varustettu pikalataus- (USB) ja Power Delivery (USB Type-C) -tekniikoilla.
Se on yhteensopiva useimpien pikalatausprotokollien kanssa ja siinä on sisäänrakennettu
älykäs lataustekniikka, joka mukauttaa jännitteen ladattavan laitteen tarpeiden mukaan.
incarcator-retea-forever-tc-07-30ac-2C-30w-2C-3a-2C-1-x-usb-a---1-x-usb-c-2C-alb
Ominaisuudet:
- Portti (lähtö) Laturi: 1 x USB-A / 1 x USB-C.
- Pikalataus: Kyllä
- Latausteho: 30W
- Lataustekniikka: Power Delivery / pikalataus
Customer Reviews
Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
0%
0%