Langaton Ulkoinen Akku Proove Hoodman, 10000mAh, 20W, PD + FQI, 1 x QI - 1 x USB-C, Harmaa PBH120010003
ID: 374471
EAN: 6901112391441
Sisältää verot. Toimituskulut lasketaan kassalla.
24 kuukautta
Varastossa
Aikataulun mukainen toimitus taattu
Saat tilauksesi ajallaan tehokkaiden ja luotettavien toimituspalvelujemme avulla.
Asiakaspalveluasiantuntijatiimi
Tuotetiedusteluista aina jälkimyynnin tukeen, asiantuntijatiimimme on täällä auttamassa sinua.
Palauta tuote
Jos et ole täysin tyytyväinen ostokseesi, ota yhteyttä asiakaspalvelutiimiimme. Näytä lisää
Näytä kaikki tiedot
Esittely
Lähtöliitäntä 1 x QI / 1 x USB-C
Latausteho 20W
Latausteknologia Nopea langaton / Power Delivery
Proove
  • MagSafe-lataus
  • Älykäs suojaus
  • Tekniset tiedot:
  • Materiaali: palamaton polykarbonaatti;
  • Akkutyyppi: litium-polymeeri;
  • Sisääntuloliitännät: Type-C, Lightning;
  • Ulostuloliitäntä: Type-C;
  • Langattoman latauksen standardi: Qi;
  • Nopean latauksen protokollat: PD, AFC, FCP, SCP, QC2.0-5.0;
  • Akun kapasiteetti: 10000mAh;
  • Type-C sisääntulovirta: DC5V/3A, 9V/2A;
  • Lightning sisääntulovirta: DC5V/2A, 9V/2A;
  • Type-C ulostulovirta: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
  • Type-C ulostuloteho: 20W;
  • Qi langaton latausteho: 5W / 7.5W / 10W / 15W;
  • Maksimiteho: 20W;
  • Mitat: 103 x 67 x 19mm;
  • Paino: 225g.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%