Esittely
| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Teho | 100W |
Myyntipaketti
| Pakkaus | Rakkula |
Onko sinulla tili?
Kirjaudu sisään, jotta voit maksaa kassalla nopeammin.
€0,00 EUR
Varastossa
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Saat tilauksesi ajallaan tehokkaiden ja luotettavien toimituspalvelujemme avulla.
Tuotetiedusteluista aina jälkimyynnin tukeen, asiantuntijatiimimme on täällä auttamassa sinua.
Jos et ole täysin tyytyväinen ostokseesi, ota yhteyttä asiakaspalvelutiimiimme. Näytä lisää







| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Teho | 100W |
| Pakkaus | Rakkula |



Kokeile jotain uutta!
Tiedätkö mikä tekee tästä kaapelista erityisen? Se, että se on erilainen! Toisin kuin perinteiset kaapelit, sillä on läpinäkyvä muotoilu, joka houkuttelee kaikkien katseet!
Todellinen ilo
Haluatko täydellisen latauksen ennätysajassa? Valitse tämä kaapeli ja huomaat, kuinka akkuprosentti nousee nopeasti!
Tekniset tiedot:
Materiaalit: polykarbonaatti, nailon;
Liittimet: 2 x Type-C;
Teho: 100W;
Pituus: 1m;
Paino: 27g.

Vaihtoehtoiset tuotteet
Saatat pitää myös näistä
Usein ostettu yhdessä
Tarjoa päivitystä
Suosittuja samassa kategoriassa