Esittely
| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Teho | 100W |
Myyntipaketti
| Pakkaus | Rakkula |
Onko sinulla tili?
Kirjaudu sisään, jotta voit maksaa kassalla nopeammin.
| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Teho | 100W |
| Pakkaus | Rakkula |



Korkea kestävyys
Valmistettu alumiiniseoksesta ja punotusta nailonista, Blueo C-tyypin kaapeli kestää päivittäistä kulumista ja toistuvia taivutuksia. Sen vankka rakenne pidentää käyttöikää, varmistaen vakaa ja luotettava toiminta päivittäin.
Vakaa ja nopea datansiirto
Lisäksi nopean latauksen lisäksi C-tyypin kaapeli mahdollistaa luotettavan ja jatkuvan datansiirron laitteiden välillä. Siirrä suuria tiedostoja kannettavan tietokoneen ja puhelimen välillä ilman keskeytyksiä tai signaalin menetyksiä.
Tekniset tiedot:
Materiaalit: ABS, alumiini, nailon;
Liittimet: 2 x Type-C;
Datansiirtonopeus: 480Mbps;
Kaapelin pituus: 2m.
