Esittely
| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Musta |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Kaapelin pituus | 1m / 2m / 3m |
| Teho | 60W |
Myyntipaketti
| Pakkaus | Rakkula |
Onko sinulla tili?
Kirjaudu sisään, jotta voit maksaa kassalla nopeammin.
€0,00 EUR
Varastossa
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Saat tilauksesi ajallaan tehokkaiden ja luotettavien toimituspalvelujemme avulla.
Tuotetiedusteluista aina jälkimyynnin tukeen, asiantuntijatiimimme on täällä auttamassa sinua.
Jos et ole täysin tyytyväinen ostokseesi, ota yhteyttä asiakaspalvelutiimiimme. Näytä lisää







| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Musta |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Kaapelin pituus | 1m / 2m / 3m |
| Teho | 60W |
| Pakkaus | Rakkula |



Nopea ja vakaa lataus
Varustettu Power Delivery ja Quick Charge -teknologioilla, kaapeli tarjoaa 60W tehon, tarjoten maksimaalista suorituskykyä ja optimaalista suojaa laajalle laitevalikoimalle.
Todistetusti ylivoimainen laatu
ROHS, REACH ja USB-IF sertifioitu, kaapeli ei ainoastaan täytä teknologisen turvallisuuden standardeja, vaan myös osoittaa huomattavaa kestävyyttä korroosiota ja toistuvia taivutuksia vastaan.
Erityispiirteet:
Materiaalit: polykarbonaatti, nailon;
Liittimet: Type-C to Type-C;
Teho: 60W;
Tiedonsiirtonopeus: 480Mbps;
Kaapelien pituus: 1m/1m/2m/2m/3m;
Pakkaus sisältää: 5x Type-C latauskaapeli.

Vaihtoehtoiset tuotteet
Saatat pitää myös näistä
Usein ostettu yhdessä
Tarjoa päivitystä
Suosittuja samassa kategoriassa