Esittely
| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Musta |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Tuotevalikoima | EP-DA705BBE |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Teho | 25W |
Myyntipaketti
| Pakkaus | Bulk |
| Sisältö | Kaapeli |
| Tuotteen kunto | Uusi |
Onko sinulla tili?
Kirjaudu sisään, jotta voit maksaa kassalla nopeammin.
€0,00 EUR
Varastossa
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Saat tilauksesi ajallaan tehokkaiden ja luotettavien toimituspalvelujemme avulla.
Tuotetiedusteluista aina jälkimyynnin tukeen, asiantuntijatiimimme on täällä auttamassa sinua.
Jos et ole täysin tyytyväinen ostokseesi, ota yhteyttä asiakaspalvelutiimiimme. Näytä lisää


| Lisävaruste | Kaapeli |
| Sisäänvedettävä kaapeli | Ei |
| Yhteydet | USB-C - USB-C |
| Tuotteen väri | Musta |
| Toiminnallisuus | Tiedot ja lataus |
| Tuotevalikoima | EP-DA705BBE |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Teho | 25W |
| Pakkaus | Bulk |
| Sisältö | Kaapeli |
| Tuotteen kunto | Uusi |

Produs ambalat bulk ,de calitate original Samsung foarte multumit . Recomand clar
Calitate, ca de obicei.
Produs de calitate. Se vede ca este original Samsung. Recomand. Ft incantat de toate produsele ambalate bulk
Vaihtoehtoiset tuotteet
Saatat pitää myös näistä
Usein ostettu yhdessä
Tarjoa päivitystä
Suosittuja samassa kategoriassa