Esittely
| Translation missing: fi.prezentare.cablu_retractabil | Ei |
| Kaapelin liitin | USB-C |
| Tuotevalikoima | AC-18E |
| Lähtö | USB-C (5V / 0.55A) |
| Pikalataus | Ei |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Latausteho | 2.75W |
| Latausteknologia | Standard Charge |
| Laturityyppi | Verkkolaturi Johdolla |
Myyntipaketti
| Pakkaus | Bulk |
| Sisältö | Verkkolaturi |
| Tuotteen kunto | Uusi |

